Мезотерапія шкіри голови
Пілінг шкіри голови
Відновлення і зміцнення волосся

Мезотерапія передбачає введення під шкіру препаратів, які підсилюють харчування волосяних цибулин і клітин шкіри волосистої частини голови.

Мезотерапія шкіри голови – це процедура, головне завдання якої оздоровити волосся, посилити його зростання і поліпшити стан. При проведенні процедури в волосяну частину голови за допомогою ін’єкцій вводяться спеціальні корисні речовини, які живлять шкіру голови, покращують стан волосяних цибулин і активізують сплячі фолікули.

Мезотерапія шкіри голови зміцнює волосся, зупиняє його випадіння, відновлює нормальну роботу шкіри, стимулює її кровопостачання, нормалізує роботу сальних залоз.

Пілінг для шкіри голови допомагає очистити шкіру від забруднень і ороговілих клітин, тому робити його вкрай корисно

Пілінг шкіри голови допомагає якісно очистити шкіру від залишків укладань, шкірного сала, інших забруднень і ороговілих частинок. Завдяки піллінгу шкіра голови починає краще дихати, зменшується кількість виробленого шкірного сала, відновлюються клітини. Дана процедура позитивно впливає на мікроциркуляцію крові, позбавляє від сверблячки і зменшує кількість лупи.

Відновлення і зміцнення волосся. Дізнайтеся, як отримати на 100% гарне волосся

Відновлення і зміцнення волосся сьогодні користується великою популярністю серед жінок, оскільки воно дозволяє відновити волосся і поліпшити його зовнішній вигляд. Під час процедури відновлення використовуються спеціальні засоби з високою концентрацією вітамінів, які відновлюють структуру волосся і захищають ваші локони від негативного впливу навколишнього середовища. А завдяки корисним інгредієнтам волосяний стрижень набуває міцності та еластичності, а зачіска отримує гладкість і красивий об’єм.

Директор Медико-Косметологічного центру «Е Косметолоджи»

БУРКАЛО ЯНА ВАСИЛІВНА

89%
Хочеш
виглядати
краще
80%
Тебе
хвилює
вік
92%
Потрібен
швидкий
результат
90%
Чи не
хочеш
пластику
що ми робимо

Пишаємося результатами наших клієнтів!

Відгуки наших клієнтів

Я вже три місяці лікую тут все !!! )) Шкіру, волосся, ходжу на низькочастотний апарат для відновлення тіла і всіх внутрішніх процесів !!! Щаслива нескінченно !!! )) Ті фахівці, які працюють зі мною - чудо !! )) Результати за три місяці - дуууже радують !! )) Програми розраховані на рік - судячи за наявними результатами, можу собі уявити остаточні !!! ))
Дуже-дуже рекомендую всім !!! ))
- Ночек Прокопенко
У наш час лікувальна косметологія дуже швидко і стрімко розвивається, проблемна шкіра зустрічається у багатьох людей і це чудово коли є такі центри. Ти приходиш і повністю довіряєш свою зовнішність професіоналам, ти не боїшся поділитися своєю проблемою і впевнений в кінцевому результаті, також хотілося б відзначити привітний і доброзичливий обслуговуючий персонал, кваліфікацію лікарів-косметологів, додаткові рекомендації по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах; всім велике спасибі!
- Інна Гринюк