Наші Акції

Слідкуйте за самими смачними ціновими пропозиціями!

Подарунок на День Народження

400 грн
Получи бонус

Подарунок від Формули молодості

349+1 грн
1+1=3

Приведи подругу

отримай процедуру в подарунок
460 грн.
знижки на всі процедури

Миттєва краса

699+1 грн
2 апаратные кислородные мезотерапии
6837
Задоволених клієнтів
51687
Проведених процедур
11364
Вирішених проблем
5982
Позитивних відгуків і подяк
питання - відповідь

6 найпопулярніших питань в косметології

Чому профілактика краще лікування?
Профілактика завжди більш безпечна і ефективна ніж лікування. Давно доведено, що легше попередити хворобу, ніж з нею боротися. Це стосується і догляду за обличчям. Якщо організувати його правильно і регулярно відвідувати косметологів, то вам не знадобляться складні і дорогі процедури щоб повернути молодість і гарний вигляд. Завдяки профілактичним відвідинам косметолога ви зберігаєте здоров'я і молодість шкіри, а при появі проблем, фахівець виявляє їх на самих ранніх етапах, коли їх можна усунути легко і без наслідків.
Коли слід йти на консультацію косметолога в терміновому порядку?
Записатися на консультацію по косметології рекомендується всім для профілактики. Бажано відвідувати фахівця хоча б щорічно до 25 років і мінімум двічі на рік після. Чим більше регулярної буде без попереднього повідомлення консультація, тим рідше вона буде потрібна. Врозріз з поширеною думкою, жоден грамотний лікар косметолог не стане призначати консультацію частіше, ніж вона об'єктивно потрібно пацієнтові.
Обставини, при яких не варто зволікати з відвідуванням косметолога?
- Консультація з косметологом після травми. Вона потрібна, щоб змалювати для себе способи усунення придбаних видимих дефектів.
- Консультація косметолога при високих емоційних перевантаженнях. По-перше, результати стресу, що відбилися на шкірі, - самі довговічні і серйозні. По-друге, сам ефект втоми тільки підвищує емоційну напругу. Косметолог допоможе від нього позбутися, набратися сил для подолання складної ситуації і відволіктися від неприємних обставин.
- Консультація косметолога при підозрі шкірних захворювань.
- Консультація в зв'язку з підозрою алопеції (оборотне випадіння волосся).
- Консультація в рамках комплексного лікування гіпергідрозу.
Як проходить консультація у косметолога?
За часом консультація може зайняти від 10 хвилин до 25 хвилин в залежності від предмета обговорення (скарг і бажаного результату лікування, якщо воно потрібне). Незалежно від тривалості перша консультація косметолога включатиме 5 етапів:
- Бесіда. Косметолог повинен з'ясувати в деталях, що хвилює пацієнта, і за яких обставин виникли проблеми.
- Вивчення ситуації. Грамотний косметолог обов'язково уточнить питання по спадкових захворювань, фізіологічних особливостей і іншим індивідуальним нюансам.
- Аналіз можливих протипоказань.
- Огляд. На цьому етапі косметолог визначає стан, тип, особливості шкіри, ступінь її ураження, вираженість симптомів можливих патологій.
- Призначення і попередній план дій.
Що провокує старіння шкіри?
Факторів, які можуть стати причиною старіння шкіри багато. Це можуть бути і не правильний спосіб життя і харчування, шкідливі звички, перенесені захворювання, безконтрольний прийом лікарських засобів, занадто часте перебування на сонці або активне відвідування соляріїв. Також однією з ключових причин передчасного старіння шкіри є недостатня кількість вологи.
Здоровий спосіб життя, правильно організований догляд за шкірою і регулярні профілактичні візити до косметолога допоможуть уникнути передчасного старіння шкіри і збережуть її молодий і красивий вид.
Як зберегти молодість шкіри?
Попередити старіння шкіри і появу зморшок можна поєднуючи домашній і професійний догляд. При цьому починати потрібно вже з юного віку. За порадою косметолога можна використовувати легкі креми, які він підбере відповідно до особливостей і типу вашої шкіри. Також потрібно для себе зробити правилом кожен день вранці і ввечері очищати обличчя і ніколи не лягати спати не знявши косметику.
Останні новини

Корисні статті та новини в косметології

Послуги подолога
Професійний догляд за нігтями та шкірою ніг – це питання не лише гігієни та краси. Проблеми зі стопами позбавляють вас можливості йти по життю легко, при...
Детальніше
Електронний фітнес
2 тренування в тиждень по 30 хвилин - і ваше тіло стане підтягнутим як ніколи, замінюючи 10 годин інтенсивноії роботи в спортзалі. 4 причини відвіда...
Детальніше
Киснева мезотерапія
Киснева мезотерапія - процедура, яка істотно відрізняється від всіх інших в сучасній косметології. Саме ця процедура дозволяє доставити необхідні шкірі...
Детальніше
Кріоліфтинг
Кріоліфтинг: Процедура «Кріопластіка (кріоліфтинг)» - унікальна процедура для поліпшення шкіри! Завдяки дії низьких температур активні компоненти к...
Детальніше
SMAS ліфтинг
SMAS ліфтинг: Ультразвуковий ліфтинг (SMAS ЛІФТІНГ) Безопераційна підтяжка обличчя - це найсучасніший спосіб підтягнути овал, повернути пружність облич...
Детальніше

Зв’язок з нами: