Електронний фітнес
Масаж обличчя і тіла
Видалення бородавок, папілом
Епіляція

Швидкі високоефективні тренування з використанням електричної активації м'язів

Електронний фітнес – це універсальні тренування на апараті E-Fit які допомагають привести в тонус ваш організм, знижують вагу, зменшують прояви целюліту, покращують кровообіг, позитивно впливають на загальне самопочуття. Завдяки абдомінальним накладкам надається позитивний вплив на внутрішні органи.

Професійні послуги моделює масажу обличчя і тіла

У нашому косметологічному центрі клієнтам доступні різні види масажу, які надають оздоровчий вплив, допомагають впоратися з різними хворобами, надмірною вагою, покращують циркуляцію крові і лімфи, підтримують в тонусі весь організм

Масаж обличчя допомагає позбутися від набряків, зменшує мішки під очима, розгладжує зморшки, повертає особі природний колір.

Безболісне лазерне видалення новоутворень

Бородавки, папіломи, гемангіоми і інші новоутворення можуть з’явитися на будь-якій ділянці шкіри. Їх видалення є безпечним і дозволяє повернути вашій шкірі здоров’я і привабливий вигляд.

Штучне видалення волосся за допомогою руйнування волосяних цибулин

Епіляція сьогодні є одним з найбільш популярних, доступних і швидких способів позбавлення від небажаного волосся тілі. Завдяки епіляції в нашому центрі ви забудете про подразнення, запалення або врослих волосках. А ваша шкіра стане гладкою як шовк.

Директор Медико-Косметологічного центру «Е Косметолоджи»

БУРКАЛО ЯНА ВАСИЛІВНА

89%
Хочеш
виглядати
краще
80%
Тебе
хвилює
вік
92%
Потрібен
швидкий
результат
90%
Чи не
хочеш
пластику
що ми робимо

Пишаємося результатами наших клієнтів!

Відгуки наших клієнтів

Я вже три місяці лікую тут все !!! )) Шкіру, волосся, ходжу на низькочастотний апарат для відновлення тіла і всіх внутрішніх процесів !!! Щаслива нескінченно !!! )) Ті фахівці, які працюють зі мною - чудо !! )) Результати за три місяці - дуууже радують !! )) Програми розраховані на рік - судячи за наявними результатами, можу собі уявити остаточні !!! ))
Дуже-дуже рекомендую всім !!! ))
- Ночек Прокопенко
В наше время лечебная косметология очень быстро и стремительно развивается, проблемная кожа встречается у многих людей и это замечательно когда есть такие центры. Ты приходишь и полностью доверяешь свою внешность профессионалам, ты не боишься поделиться своей проблемой и уверен в конечном результате, также хотелось бы отметить приветливый и доброжелательный обслуживающий персонал, квалификацию врачей-косметологов, дополнительные рекомендации по уходу за кожей лица в домашних условиях; всем огромное спасибо!
- Інна Гринюк