Карбоновий пілінг
Депігментація
Видалення тату

96% позитивного результату після 1 сеансу. Без реабілітації та ускладнень.

Карбоновий пілінг спрямований на глибоке очищення шкіри, а також відновлення її еластичності і пружності. В ході процедури використовуються гель на основі мелкодисперсионного вугілля і лазерний промінь. Завдяки карбоновому гелю зі шкіри видаляються омертвілі клітини, токсини, зайвий шкірний жир. В результаті клієнт отримує очищення верхніх шарів шкіри, вирівнюються перші зморшки, підтягується шкіра. Процедура не має вікових обмежень (рекомендується від 18 років) і підходить для нормальної, жирної, комбінованої і сухої шкіри.

Депігментація ділянок шкіри після травм, термічних і хімічних опіків

Депігментація шкіри – це комплекс процедур спрямованих на освітлення і видалення пігментних плям, веснянок і подальшу профілактику надлишкового вироблення меланіну. При проведенні процедури депігментації використовуються спеціальні освітлюючі креми і сироватки, які допомагають освітлити ділянки з небажаною пігментацією і запобігти її виникненню в майбутньому.

Якісне та ефективне видалення тату будь-якої складності і масштабів

Сьогодні для безпечного видалення татуювань використовується лазерна косметологія. Видалення татуювань лазером дозволяє без побічних ефектів для шкіри освітлити практично будь-яку тату. При цьому не залишається ніяких шрамів чи рубців.

Лазерний промінь впливає і видаляє тату-пігмент не зачіпаючи саму шкіру і дозволяє вивести татуювання навіть з найглибших шарів.

Директор Медико-Косметологічного центру «Е Косметолоджи»

БУРКАЛО ЯНА ВАСИЛІВНА

89%
Хочеш
виглядати
краще
80%
Тебе
хвилює
вік
92%
Потрібен
швидкий
результат
90%
Чи не
хочеш
пластику
що ми робимо

Пишаємося результатами наших клієнтів!

Відгуки наших клієнтів

Я вже три місяці лікую тут все !!! )) Шкіру, волосся, ходжу на низькочастотний апарат для відновлення тіла і всіх внутрішніх процесів !!! Щаслива нескінченно !!! )) Ті фахівці, які працюють зі мною - чудо !! )) Результати за три місяці - дуууже радують !! )) Програми розраховані на рік - судячи за наявними результатами, можу собі уявити остаточні !!! ))
Дуже-дуже рекомендую всім !!! ))
- Ночек Прокопенко
У наш час лікувальна косметологія дуже швидко і стрімко розвивається, проблемна шкіра зустрічається у багатьох людей і це чудово коли є такі центри. Ти приходиш і повністю довіряєш свою зовнішність професіоналам, ти не боїшся поділитися своєю проблемою і впевнений в кінцевому результаті, також хотілося б відзначити привітний і доброзичливий обслуговуючий персонал, кваліфікацію лікарів-косметологів, додаткові рекомендації по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах; всім велике спасибі!
- Інна Гринюк