Контурна пластика
Біоревіталізація

Корекція носогубних складок, вилиці. Зробіть шкіру більш привабливою!

Контурна пластика є малоінвазивною естетичною операцією. Після її проведення розгладжуються складки і зморшки, риси набувають привабливої форми, підтягується овал обличчя. Використовувані при проведенні контурної пластики біологічні філери повністю сумісні з організмом і складаються з елементів ідентичних людським. Згодом вони повністю виводяться організмом не залишаючи слідів.

Омолодження та поліпшення зволоженості шкіри. Повернемо Вашу красу і молодість!

Біоревіталізація є ін’єкційною методикою омолодження при якій в глибокі шари шкіри вводиться гіалуронова кислота. Вона абсолютно безпечна для людського організму і проводиться в наших тканинах з самого народження. Але після 25 років вироблення гіалуронової кислоти починає падати, а її нестача веде до появи зморшок, зайвої пігментації і іншим естетичним проблемам. Біоревіталізація усуває виникненню браку гіалуронової кислоти, тим самим сповільнюючи процеси старіння і повертаючи особі свіжий молодий вид.

Директор Медико-Косметологіного центру «Е Косметолоджи»

БУРКАЛО ЯНА ВАСИЛІВНА

89%
Хочеш
виглядати
краще
80%
Тебе
хвилює
вік
92%
Потрібен
швидкий
результат
90%
Чи не
хочеш
пластику
що ми робимо

Пишаємося результатами наших клієнтів!

Відгуки наших клієнтів

Я вже три місяці лікую тут все !!! )) Шкіру, волосся, ходжу на низькочастотний апарат для відновлення тіла і всіх внутрішніх процесів !!! Щаслива нескінченно !!! )) Ті фахівці, які працюють зі мною - чудо !! )) Результати за три місяці - дуууже радують !! )) Програми розраховані на рік - судячи за наявними результатами, можу собі уявити остаточні !!! ))
Дуже-дуже рекомендую всім !!! ))
- Ночек Прокопенко
У наш час лікувальна косметологія дуже швидко і стрімко розвивається, проблемна шкіра зустрічається у багатьох людей і це чудово коли є такі центри. Ти приходиш і повністю довіряєш свою зовнішність професіоналам, ти не боїшся поділитися своєю проблемою і впевнений в кінцевому результаті, також хотілося б відзначити привітний і доброзичливий обслуговуючий персонал, кваліфікацію лікарів-косметологів, додаткові рекомендації по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах; всім велике спасибі!
- Інна Гринюк