Чистки і пілінги
Антикупероз
Терапія Акне

Досвідчені косметологи допоможуть підібрати підходящий метод. Записуйтесь на процедуру

Чистка шкіри – це видалення зайвого шкірного жиру, елементів акне, декоративної косметики та інших забруднень з пір. Під час чистки в шкірі стимулюються кровообіг і обмінні процеси, виводяться токсини і шлаки, підвищується еластичність.

Пілінги – це видалення верхнього шару вже відмерлих і ороговілих клітин епідермісу. Пілінги допомагають вирівняти рельєф шкіри, позбутися від дрібних зморшок, запускають в шкірі відновлювальні процеси, стимулюють вироблення колагену і сприяють підвищенню її загального тонусу.

Унікальні методики омолодження та відновлення шкіри

Купероз – це розширені та запалені капіляри, які утворюють на шкірі дрібну, але помітну судинну сітку. Найчастіше вони проявляються на крилах носа, щоках, зоні декольте.

Програма «Антикупероз» допомагає оздоровити шкіру і позбавитися від нездорової червоності і судинної сіточки і попереджає подальший розвиток захворювання.

Позбавимо від акне без хворобливих процедур

Акне, або вугрі, захворювання шкіри, яким страждає до 80% населення у віці від 11 до 30 років. Для нього характерні хронічні запалення шкіри, які супроводжуються закупорюванням вивідних протоків і розташованих в шкірі сальних залоз.

Терапія Акне в E-Cosmetology допоможе позбутися від обридлої вугрової висипки та зробить вашу шкіру красивою і гладкою.

Директор Медико-Косметологічного центру «Е Косметолоджи»

БУРКАЛО ЯНА ВАСИЛІВНА

89%
Хочеш
виглядати
краще
80%
Тебе
хвилює
вік
92%
Потрібен
швидкий
результат
90%
Чи не
хочеш
пластику
що ми робимо

Пишаємося результатами наших клієнтів!

Відгуки наших клієнтів

Я вже три місяці лікую тут все !!! )) Шкіру, волосся, ходжу на низькочастотний апарат для відновлення тіла і всіх внутрішніх процесів !!! Щаслива нескінченно !!! )) Ті фахівці, які працюють зі мною - чудо !! )) Результати за три місяці - дуууже радують !! )) Програми розраховані на рік - судячи за наявними результатами, можу собі уявити остаточні !!! ))
Дуже-дуже рекомендую всім !!! ))
- Ночек Прокопенко
У наш час лікувальна косметологія дуже швидко і стрімко розвивається, проблемна шкіра зустрічається у багатьох людей і це чудово коли є такі центри. Ти приходиш і повністю довіряєш свою зовнішність професіоналам, ти не боїшся поділитися своєю проблемою і впевнений в кінцевому результаті, також хотілося б відзначити привітний і доброзичливий обслуговуючий персонал, кваліфікацію лікарів-косметологів, додаткові рекомендації по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах; всім велике спасибі!
- Інна Гринюк