SMAS-ліфтинг
RF-ліфтинг
Мікротики
Безін'єкційна мезотерапія
Мікроігольчата мезотерапія

Унікальна можливість без болю і операцій підтягнути овал обличчя, брови.

SMAS-ліфтинг – це інноваційна за своєю ефективністю апаратна процедура, спрямована на підтяжку і омолодження шкіри. Вже після першої процедури починається активне вироблення колагену і еластину, підтягуються м’язи обличчя. Процедура абсолютно безболісна і підходить для особи, зони шиї і декольте, а ефект від неї зберігається протягом двох років.

Унікальна методика омолодження обличчя і тіла

RF-ліфтинг – це ефективний і безопераційний метод омолодження шкіри, який дозволяє запобігти розтягуванню і віковій втраті пружності шкіри, створюючи омолоджуючий ефект. Під час проведення процедури старі волокна сполучної тканини підтягуються, що помітно підвищує тонус шкіри, активізується вироблення колагену, шкіра стає більш еластичною і молодою.

Метод впливу на клітини шкіри струмами низької частоти.

Мікрострумова терапія – це комплекс апаратних косметологічних процедур спрямованих на поліпшення кровопостачання і обмінних процесів в шкірі. Завдяки процедурі в шкірі активізуються регенераційні механізми на клітинному рівні, поліпшується еластичність шкіри і м’язів, забезпечується ліфтинг-ефект, відновлюється вироблення власного еластину і колагену, розгладжуються зморшки. Мікрострумова терапія не пошкоджує шкірних покривів, є повністю безболісною, але в той же час ефективною процедурою.

Інноваційна, безпечна і ефективна методика омолодження обличчя, шиї, зони декольте.

Безін’єкційна мезотерапія – це апаратна методика, яка дозволяє доставити в шкіру косметологічні препарати без використання хворобливих ін’єкцій. Процедура допомагає розгладити дрібні зморшки, ефективно зволожує шкіру, живить, робить її пружною, надає свіжості і здоров’я. Процедура є абсолютно безболісною і підходить для будь-якого типу шкіри і в будь-якому віці. Результати стають помітними вже після першого сеансу.

Введення під шкіру мезококтейль за допомогою декількох одночасних ін'єкцій

Мікроігольчата мезотерапія – це введення під шкіру мезококтейль за допомогою мікроін’єкцій. Глибина введення залежить від зони впливу, конкретної естетичної проблеми і розраховується косметологом індивідуально для кожного клієнта.

Мікроігольчата мезотерапія запускає в шкірі регенераційні процеси, підвищує рівень колагену, розгладжує зморшки, допомагає впоратися з пігментними плямами. Вона забезпечує вирівнювання рельєфу, оновлення верхнього шару шкіри, омолодження і ліфтинг.

Директор Медико-Косметологічного центру «Е Косметолоджи»

БУРКАЛО ЯНА ВАСИЛІВНА

89%
Хочеш
виглядати
краще
80%
Тебе
хвилює
вік
92%
Потрібен
швидкий
результат
90%
Чи не
хочеш
пластику
що ми робимо

Пишаємося результатами наших клієнтів!

Відгуки наших клієнтів

Я вже три місяці лікую тут все !!! )) Шкіру, волосся, ходжу на низькочастотний апарат для відновлення тіла і всіх внутрішніх процесів !!! Щаслива нескінченно !!! )) Ті фахівці, які працюють зі мною - чудо !! )) Результати за три місяці - дуууже радують !! )) Програми розраховані на рік - судячи за наявними результатами, можу собі уявити остаточні !!! ))
Дуже-дуже рекомендую всім !!! ))
- Ночек Прокопенко
У наш час лікувальна косметологія дуже швидко і стрімко розвивається, проблемна шкіра зустрічається у багатьох людей і це чудово коли є такі центри. Ти приходиш і повністю довіряєш свою зовнішність професіоналам, ти не боїшся поділитися своєю проблемою і впевнений в кінцевому результаті, також хотілося б відзначити привітний і доброзичливий обслуговуючий персонал, кваліфікацію лікарів-косметологів, додаткові рекомендації по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах; всім велике спасибі!
- Інна Гринюк